آلانیا املاک
و مستغلات ساخت و ساز و سرمایه گذاری

صفحه اصلی

 1. شرکت Memoshome  به عنوان یک شرکت سازنده در ساخت وسازآپارتمان .ویلا.پنت هاوس با همکاری شرکای خود در املاک ومستقلات شهر زیبای آلانیابه شما درپیداکردن بهترین وزیباترین موقعیت. مناسب با بوجه شما وشرایط پرداخت باور نکردنی .همکارما در تهران جهت مشاوره وهماهنگیهای قبل و بعد از خرید املاک در سفر به ترکیه شمارا همراهی میکند .با ما جهت بهترین مشاوره تماس بگیرین 09123721405
 2.   فروش آپارتمان در آلانیا با شرایط ویژه.خرید آسان.خدمات پس از فوش.ترانسفر بدون لیمیت.نگهداری و بازدید مداوم در زمان نبود شما.
 3. اقامت ترکیه با وکلای مجرب طبق قوانین گشور ترکیه
 4. قابلیت اجاره دادن  ازایران و ترکیه به تورستها
 5. وام بدون بهره در خرید تا 50%مبلغ کل وحتی بیشتر
 6. وام بانکی مدت دار خرید باپیش پرداخت تا سقف 80 میلیون و الباقی وام کم بهره بانکی
 7. آپرتمانها با دید طبیعت آلانیا ودریا باغات موزکوهستان.قلعه باستانی
 8. آلانیا در 20دقیقه ای با آنتالیا و 15کیلومتری فرودگاه 
 9. امکانات کامل رفاهی فروشگاها و مراکز خرید در دسترس در شهر اروپایی نشین با مدارس .اموزشگاهای بین المللی
 10. خانه های ساخته شده از بهترین متریال .ویلاهای ساحلی مبله .پنی هاوس با قیمت های باور نکردنی در [آلانیا]، [اوبا]، [جیکجیلی]، [توسمور]، [کستل]، [محمودلار]، [کارگیجاک]، [کوناکلی] و [آوسالار] .
 11. اقامت در الانیا هنگام خرید وبازدید املاک .شما از یک روز تا 1هفته مهمان ما خواهید بود شما فقط نیازبه یک بلیط رفت و برگشت دارین ما در فرودگاه در انتظار شما هستیم در صورت خرید ملک  هزینه بلیط شما از مبلغ خربد ملک کسر میشود(حداکثر 2 نفر تا 1000 € )
  محل اقامت و ترانسفر از فرودگاه ها در سفربازدیددر پکیج گنجانده شده است.
 12. شرکت بین المللی ساخت و ساز و املاک Memoshome  با استفاده از سال ها تجربه ی کاری خدمات حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهدو با بهره گیری از تجربه ی این سال ها و تعهدی که به مشتریان خود داریم توانسته ایم در زمینه املاک در الانیا به دوستانمان خدمت کنیم. پس اگر قصد خرید خانه در ترکیه دارید بهترین تصمیم را گرفته اید زیرا رضایت مشتریان ما بهترین ضمانت ماست 

 13.  
commission free
3 years payment interest
1 years payment interest

ترانسفر

شرکت ما درطول سال 7روز هفته خدمات ترانسفر را انجام میدهد

خدمات نظافت

سفارش تمیز کردن خدمات و شما فقط می توانید از تعطیلات خود لذت بردن را از روز اول. پیشنهاددوم ما گزینه های تمیز کردن متفاوت است.

ورود مشتری

صفحه اصلی خدمات مشتریان .ورود به حساب.

Alanya Video