آلانیا املاک
و مستغلات ساخت و ساز و سرمایه گذاری

کوناکلی املاک و مستغلات | پنت هاوس در کوناکلی | پنت هاوس برای فروش در کوناکلی

تعطیلات پنت هاوس Konakli- مقصد ایده برای داشتن یک عقب نشینی تعطیلات

واضح است که خریداران سرمایه گذاری علاقه مند می شود در مورد سرمایه گذاری در خواص در یک سایت در جایی که آنها دریافت تضمین از زندگی با کیفیت با قیمت های رقابتی. به همین دلایل می تواند فراتر از افزایش تقاضا برای پنت هاوس کوناکلی در میان خریداران سرمایه گذاری بین المللی اختصاص داده است. ...

یک مرور کلی در شهرستان کوناکلی

سایت پر زرق و برق برای گردشگری ساحل، کوناکلی می آید در منطقه آلانیا در استان ترکیه آنتالیا است. محل آن در بزرگراه ملی D-400 باعث می شود آن را از نقاط دیگر در منطقه و استان کشتیرانی. کوناکلی از منطقه شهر آلانیا و شهرستان استان آنتالیا در جداسازی از 7 مایل و 81 مایل به ترتیب جدا شده است.

نزدیکی با اسلات نخست در شهرستان و استان تضمین می کند که گله، خود در پنت هاوس کوناکلی می شود ارائه تمام امکانات مدرن است. به کنار، آب و هوا راحت و محیط های دیدنی و جذاب از شهرستان آن را بیشتر منجر برای زندگی و همچنین برای گردشگری. شایان به ذکر است که کوناکلی است که در میان مکان های بسیار های بازدید شده توسط گردشگران در ترکیه.

ایستاده در بخش املاک و مستغلات

کوناکلی نام خود را در لیست از مکان های اصلی برای توسعه املاک و مستغلات در ترکیه وارد شده بود. میلیون ها نفر از گردشگران بازدید از مکان، بنابراین با زیبایی های طبیعی و استاندارد بالای زندگی در شهرستان که آنها را تا پایان سرمایه گذاری در تعطیلات پنت هاوس کوناکلی تحت تاثیر قرار. از این رو، سرمایه گذاران بین المللی تسلط بر بخش املاک و مستغلات در کوناکلی.

چرا سرمایه گذاران بین المللی در خواص کوناکلی سرمایه گذاری؟

کوناکلی بهترین مکان برای به دست آوردن اموال در خاک اروپا است، به عنوان قیمت گذاری به طور متوسط ​​از خواص لوکس ترین در اینجا این است، در مقایسه با سطح عمومی قیمت گذاری برای خواص در مقایسه با استاندارد اروپا. از این رو، سرمایه گذاران را دو بار قبل از سرمایه گذاری در پنت هاوس ارزان کوناکلی فکر نمی کنم.

با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید
با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید