آلانیا املاک
و مستغلات ساخت و ساز و سرمایه گذاری

فروش ملک شما در ترکیه

ممکن است دلایل بسیاری برای فروش ملک واقعی یک بار به دست آید و وجود دارد، این ممکن است نیاز به خرید یک خانه با یک منطقه بزرگترباشد

با تماس با Memoshome شرکت با هدف به فروش اموال و مستغلات خود را، شما می پوشش حداکثر از خریداران بالقوه، در کوتاه ترین زمان از فروش و قیمت برای شما این است که مطلوب ترین است.

متخصصان شرکت ما با کمال میل شما را در حل این موضوع کمک کند. ما شما را از قیمت مطلوب و قابل قبول ترین با توجه به وضعیت فعلی بازار املاک و مستغلات را توصیه خواهد کرد. پس از در بازار املاک و مستغلات از سال 2000 کار می کرد، ما قادر به می گویند که چگونه سریع شما می توانید ملک خود را واقعی به فروش برساند. ما فقط پیش بینی واقع بینانه بر اساس دانش از عرضه و تقاضا وضعیت فعلی است.

اگر لازم باشد، متخصصان ما عکس از اموال خود را. از اعلام فروش خواهد شد در وب سایت فروش ما ارسال شده است. سایت فروش ما در تاپس از موتورهای جستجو یاندکس، گوگل و بینگ به نظر می رسد و هر روز صدها نفر از کاربران منحصر به فرد سفر کرده بود. قرار دادن آگهی فروش خود را در سایت ما تضمین پوشش حداکثر از خریداران بالقوه است.

کار حرفه ای در بازار اجاره، ما اغلب یک درخواست برای خرید از مستاجران آپارتمان دریافت خواهید کرد. این امر موجب افزایش تعداد خریداران و کاهش دوره فروش.

Memoshome شرکت معروف ترین نام تجاری در دریای مدیترانه بازار املاک و مستغلات، یکی از است که اعتماد هزاران نفر از مشتریان از سراسر جهان به دست آورده است. مشتریان ما از ما توصیه به دوستان و بستگان خود را. این چمدان اعتماد اجازه می دهد تا ما را به یک جریان ثابت از خریداران، که اجازه می دهد تا شما را به فروش اموال خود را سریع تر از طریق هر سازمان دیگر املاک و مستغلات، و در یک قیمت است که بهترین را برای شما.

کارمندان شرکت ما را به نمایش ملک خود را به مشتریان بالقوه ترتیب، قرعه کشی تا اسناد و مدارک لازم برای اجرای معامله کمک خواهد کرد، و با شما در جزئیات شرایط و ضوابط قرارداد فروش بحث خواهد شد. با سالها تجربه در املاک و مستغلات، ما به شما کمک خواهد از طریق رفتن تمام مراحل فروش به سرعت و حرفه ای.

نمونه کارها ما از معاملات شامل ده ها تن از فروش املاک و مستغلات در شرایطی که صاحب ملک می تواند وارد به انجام معامله. در دسترس بودن وکالت و دیگر اسناد حقوقی ما اجازه می دهد به تکمیل همه چیز را با مشتریان وجود ندارد. این است که اغلب بسیار مناسب به فروشنده املاک و مستغلات، که برای ملک فروخته شده به یک حساب مشخص شده توسط او و یا هر جای خود را در جهان پرداخت می شود.

If you want to sell your property in Turkey - just fill out the form below or send us email at memos@memoshome.com

فرم تماس

کد را وارد کنید

با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید
با ما از طریق WhatsApp تماس بگیرید